Camera IP 5MP seria LightHunter, lentila 2.8 mm, IR40M, Audio, SDCard - UNV IPC2125SB-ADF28KM-I0
Camera IP 5MP seria LightHunter, lentila 2.8 mm, IR40M, Audio, SDCard - UNV IPC2125SB-ADF28KM-I0 – UNIVIEW IPC2125SB-ADF28KM-I0
Specificatii UNIVIEW IPC2125SB-ADF28KM-I0
Principalele avantaje ale acestei camere IP sunt:
  • Compresie Ultra-H.265/H.265/H.264/MJPEG
  • Smart IR cu distanta pana la 40 metri pe timp de noapte
  • Iluminare minima 0.003 Lux
  • Inregistrare locala pe Micro SD, pana la 256 GB (neinclus)
  • Functie coridor - format 9:16
  • Lentila fixa 2.8 mm, ce ofera un unghi de vizibilitate de 96.1°;
  • PoE integrat
  • Microfon de inalta fidelitate integrat
  • Compatibil standard ONVIF
Model / producator: UNV (Uniview)
Senzor: 1/2.7' progressive scan CMOS 5.0 megapixel
Rezolutie: 5MP(2880x1620)/4MP/3MP Max.30 fps
Lentila: 2.8 mm unghi vizualizare 96.1°
Iluminare minima: 0.003Lux (F1.6 AGC ON) 0 Lux cu IR
Distanta IR: 40 metri IR-CUT filter cu AUTO-switch
Inregistrare locala: Micro SD max. 256 GB (neinclus)
Alimentare: 12 V DC ± 25% PoE (802.3af)
Consum: max. 5W
Temperatura de operare: -30°C ~ +60°C IP67
Dimensiuni: 155.9 x 63.1 x 62.7mm
Greutate: 425 gr.
Interfata retea: RJ45 10/100Mbps
Audio: Microfon de inalta fidelitate integrat
WDR: 120dB
Captcha
638,88lei
Fără TVA: 528,00lei
  • Stoc: 20
  • Model: IPC2125SB-ADF28KM-I0
  • Greutate: 0.43kg
  • Dimensiuni: 155.90mm x 63.10mm x 62.70mm