Camera IP 4.0MP STARLIGHT, lentila 2.8 mm, Audio, SDcard, IR 50M - UNV IPC2124LE-ADF28KM-G
Camera IP 4.0MP STARLIGHT, lentila 2.8 mm, Audio, SDcard, IR 50M - UNV IPC2124LE-ADF28KM-G – UNIVIEW IPC2124LE-ADF28KM-G
-17 %
Specificatii UNIVIEW IPC2124LE-ADF28KM-G
Camera de supraveghere video UNV, din seria EasyStar, transmisie IP, echipata cu un senzor de 1/3' de 4 mega pixeli cu functia 'Progressive Scan' ce va ofera o imagine clara si de inalta calitate, reusind sa capteze imagini color si  in conditii de iluminare scazuta, care permit identificarea obiectelor intr-un mod natural avand la baza o compresie de ultima generatie ULTRA - H.265, smart IR cu distanta de pana la 50 metri pe timp de noapte, lentila de 2.8 mm ce ofera un unghi de vizibilitate de pana la 101.1°;, microfon de inalta fidelitate integrat, posibilitate stocare pe microSD maxim 256GB (neinclus), PoE integrat, protectie descracari electrice 4kV.
Model / producator: UNV (Uniview)
Senzor: 1/3' progressive scan 4.0megapixel CMOS
Rezolutie: 4MP@25fps (2688x1520) 3MP/1080P/720P
Lentila: 2.8mm@F1.6 unghi vizualizare 101.1°
Compresie: Ultra 265 H.265 H.264 MJPEG
Iluminare minima: EasyStar - Color: 0.003 Lux (F1.6 AGC ON) 0 Lux cu IR pornit
Distanta IR: 50 metri IR-CUT filter cu AUTO-switch
Alimentare: 12 V DC ± 25% PoE (802.3af)
Consum: max. 6W
Temperatura de operare: -30°C ~ +60°C IP67
Dimensiuni: 190x73x71mm
Greutate: 450 gr.
Interfata retea: RJ45 10/100Mbps
WDR: 120dB
Audio: Microfon de inalta fidelitate integrat
Inregistrare locala: MicroSD max 256GB (neinclus) functie ANR
Captcha
240,12lei
288,15lei
Fără TVA: 198,45lei
  • Stoc: Out Of Stock
  • Model: IPC2124LE-ADF28KM-G
  • Greutate: 0.45kg
  • Dimensiuni: 190.00mm x 73.00mm x 71.00mm