Camera IP 2 MP, ColorHunter, lentila 2.8 mm, IR 30M, WL 30M, Audio - UNV IPC3612LE-ADF28KC-DL
Camera IP 2 MP, ColorHunter, lentila 2.8 mm, IR 30M, WL 30M, Audio - UNV IPC3612LE-ADF28KC-DL – UNIVIEW IPC3612LE-ADF28KC-DL
NOU -17 %
Specificatii UNIVIEW IPC3612LE-ADF28KC-DL
  • Rezolutie de 2 MP
  • Imagini de calitate in conditii de iluminare scazuta datorita IR
  • Imagini color 24/7 datorita WL si a tehnologiei ColorHunter
  • Comunicare bidirectionala
  • Tehnologie Ultra 265 pentru o compresie video eficienta
  • Posibilitate alimentare PoE
  • Dispune de buton reset
Model / producator: UNV (Uniview)
Senzor: 1/2.8' 2.0 megapixel CMOS
Rezolutie: 1080P (1920Φ—1080) @30fps 720P (1280x720) @30fps
Lentila: 2.8 mm unghi vizualizare 106.7°
Compresie: Ultra 265 H.265 H.264 MJPEG
Iluminare minima: 0.003Lux (F1.6 AGC ON) 0 Lux cu WL
Distanta IR: 30 metri IR-CUT filter cu AUTO-switch
Inregistrare locala: Micro SD max. 512 GB (neinclus) functie ANR
Alimentare: 12 V DC ± 25% PoE (802.3af)
Temperatura de operare: -30°C ~ +60°C IP67
Dimensiuni: ֘ 118 x 95 mm
Greutate: 320 gr.
Interfata retea: RJ45 10/100Mbps
Protectie descarcari electrice: 4KV
WDR: 120dB
Material: Metal si plastic
Distanta Lumina Alba: 30 metri
Audio: Microfon si difuzor incorporate comunicare bidirectionala
Captcha
260,88lei
313,05lei
Fără TVA: 215,60lei
  • Stoc: 26
  • Model: IPC3612LE-ADF28KC-DL
  • Greutate: 0.32kg
  • Dimensiuni: 118.00mm x 118.00mm x 95.00mm