Unghi plan 90° ajustabil pentru canal cablu 102x50 mm - DLX DLX-102-03
Unghi plan 90° ajustabil pentru canal cablu 102x50 mm - DLX DLX-102-03 – DLX DLX-102-03
-17 %
Specificatii DLX DLX-102-03
Accesoriu pentru canalul de cablu DLX cu latimea de 102 mm
Montaj: Unghi plan 90 gr. - ajustabil
Altele: poate fi vopsit rezistent la UV acizi si substante chimice nu necesita impamantare
Producator: DLX Electric
Grosime material plastic: 2 mm
Captcha
11,85lei
14,22lei
Fără TVA: 9,79lei
  • Stoc: 100
  • Model: DLX-102-03
  • Greutate: 0.05kg
  • Dimensiuni: 102.00mm x 90.00mm x 9,010.00mm