Accesoriu retinere cabluri in canal tip 102x50 mm - DLX DLX-102-07
Accesoriu retinere cabluri in canal tip 102x50 mm - DLX DLX-102-07 – DLX DLX-102-07
-17 %
Specificatii DLX DLX-102-07
Permite retinerea cablurilor in canal in timpul montarii acestora. Compatibil cu canal cablu 102x50 mm.
Producator: DLX Electric
Grosime material plastic: 2 mm
Captcha
5,99lei
7,19lei
Fără TVA: 4,95lei
  • Stoc: 200
  • Model: DLX-102-07
  • Greutate: 0.05kg
  • Dimensiuni: 102.00mm x 102.00mm x 50.00mm