Unghi exterior ajustabil pentru canal cablu 102x50 mm - DLX DLX-102-02
Unghi exterior ajustabil pentru canal cablu 102x50 mm - DLX DLX-102-02 – DLX DLX-102-02
-17 %
Specificatii DLX DLX-102-02
Accesoriu pentru canalul de cablu DLX cu latimea de 102 mm
Montaj: Unghi exterior 90 gr. - ajustabil
Culoare: Alb RAL 9010-9016
Managementul calitatii: ISO 9001
Rezistenta la socuri mecanice: 2 Jouli
Rezistenta la foc: Autostingere conform standard UL94V0 M1
Altele: poate fi vopsit rezistent la UV acizi si substante chimice nu necesita impamantare
Producator: DLX Electric
Grosime material plastic: 2 mm
Captcha
10,51lei
12,62lei
Fără TVA: 8,69lei
  • Stoc: 100
  • Model: DLX-102-02
  • Greutate: 0.05kg
  • Dimensiuni: 102.00mm x 90.00mm x 9,010.00mm