Canal cablu 25x16 mm cu adeziv, 2m - DLX PVCA-256-16
Canal cablu 25x16 mm cu adeziv, 2m - DLX PVCA-256-16 – DLX PVCA-256-16
-17 %
Specificatii DLX PVCA-256-16
Produs de calitate - conform standard EN 50085, UL94VO M1. RoHS, CE.
Material: PVC ignifugat rezistent UV suporta vopsire
Standard: EN 50085
Rezistenta la socuri mecanice: 2J
Rezistenta chimica: rezistent la vapori acizi si substante chimice corozive
Dimensiune: 25 x 16 mm
Culoare: Alb RAL 9010
Rezistenta la ardere: cf. standard UL94V0 M1
Lungime standard: 2 metri
Ambalare: 128 metri/bax
Producator: DLX Electric
Temperatura de utilizare: -25° ~ +60 °C IP 40
Captcha
8,65lei
10,38lei
Fără TVA: 7,15lei
  • Stoc: 2000
  • Model: PVCA-256-16
  • Greutate: 0.29kg
  • Dimensiuni: 25.00mm x 25.00mm x 16.00mm