Canal cablu 20x10 mm, 2m - DLX PVC-205-10
Canal cablu 20x10 mm, 2m - DLX PVC-205-10 – DLX PVC-205-10
-17 %
Specificatii DLX PVC-205-10
Canal de cablu din PVC ignifugat, rezistent la UV, vapori acizi si substante chimice corozive.
Produs de calitate - conform standard EN 50085, UL94VO M1. RoHS, CE.
Material: PVC ignifugat rezistent UV suporta vopsire
Standard: EN 50085
Rezistenta la socuri mecanice: 2J
Rezistenta chimica: rezistent la vapori acizi si substante chimice corozive
Dimensiune: 20 x 10 mm
Culoare: Alb RAL 9010
Rezistenta la ardere: cf. standard UL94V0 M1
Lungime standard: 2 metri
Ambalare: 260 metri/bax
Producator: DLX Electric
Temperatura de utilizare: -25° ~ +60 °C IP 40
Captcha
4,66lei
5,59lei
Fără TVA: 3,85lei
  • Stoc: Out Of Stock
  • Model: PVC-205-10
  • Greutate: 0.15kg
  • Dimensiuni: 20.00mm x 20.00mm x 10.00mm