Sursa in comutatie MeanWell -13.8V, 12.5A LRS-150-12
Sursa in comutatie MeanWell -13.8V, 12.5A  LRS-150-12 – MeanWell LRS-150-12
-17 %
Specificatii MeanWell LRS-150-12
Sursa de alimentare in comutatie MeanWell reglabila intre 10.2 ~ 13.8V, si un curent maxim de pana la 12.5A (150W).
Model / producator: MEAN WELL
Tensiune intrare: 85 - 264 V/AC ± 10% 50/60 Hz
Tensiune iesire: 13 8 VDC ( reglabila 10.2 ~ 13.8V )
Curent maxim: 12 5 A
Putere nominala la iesire: 150 W
Protectie: suprasarcina / scurtcircuit
Temperatura de operare: -30° ~ +70°
Carcasa: metalica de protectie
Dimensiuni: 159 x 97 x 30 mm
Greutate: cca. 0 48 Kg
Captcha
87,85lei
105,42lei
Fără TVA: 72,60lei
  • Stoc: 100
  • Model: LRS-150-12
  • Greutate: 0.50kg
  • Dimensiuni: 159.00mm x 97.00mm x 30.00mm