Menu
Your Cart

Pereche de module SFP, S-35LC20D + S-53LC20D - Mikrotik S-3553LC20D

Pereche de module SFP, S-35LC20D + S-53LC20D - Mikrotik S-3553LC20D
-5 %
Pereche de module SFP, S-35LC20D + S-53LC20D - Mikrotik S-3553LC20D
352,72lei
371,28lei
Fără TVA: 296,40lei
  • Stoc: 10
  • Model: S-3553LC20D
  • Greutate: 0.08kg
  • SKU: S-3553LC20D
  • EAN: 4250605596743
Credit module tbi bank RO 3.3.5

74.25 Lei x 4 rate

S-35/53LC20D este o pereche de transceivere SFP. S-35LC20D este un modul optic SFP tip single mode 1.25G cu un conector LC, T1310nm / R1550nm, care functioneaza pentru conexiuni de pana la 20 km si accepta DDM. S-53LC20D este un transceiver optic SFP tip single mode 1.25G cu un conector LC, T1550nm / R1310nm, care functioneaza pentru conexiuni de pana la 20 km si accepta DDM.
Ambele module au fost testate si sunt compatibile cu RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN CCR1036-12G-4S, precum si cu dispozitive non-MikroTik SFP.

Conector:: Single LC UPC
Viteza transmisie:: 1.25G
Distanta transmisie:: 20km
Format:: SFP
Mod:: SM
Lungime de unda:: 1310nm/1550nm
Temperatura operare:: -40°C - 70°C
Greutate:: 80g
"

Solutii MikroTik - S-3553LC20D

Pereche de module SFP, S-35LC20D + S-53LC20D - Mikrotik S-3553LC20D

Spune-ţi opinia

Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
Rău Bun
Captcha
Pentu a imbunatati experienta dumneavoastra de utilizare a acestui site, Proton foloseste fisiere de tip cookie.