Menu
Your Cart

Modul SFP Dual Wavelength Single-Mode Simplex LC, 1.25G, TX:1310nm/RX:1550nm, 20Km - TRENDnet TEG-MGBS20D3

Modul SFP Dual Wavelength Single-Mode Simplex LC, 1.25G, TX:1310nm/RX:1550nm, 20Km - TRENDnet TEG-MGBS20D3
Modul SFP Dual Wavelength Single-Mode Simplex LC, 1.25G, TX:1310nm/RX:1550nm, 20Km - TRENDnet TEG-MGBS20D3
Modul SFP Dual Wavelength Single-Mode Simplex LC, 1.25G, TX:1310nm/RX:1550nm, 20Km - TRENDnet TEG-MGBS20D3
Modul SFP Dual Wavelength Single-Mode Simplex LC, 1.25G, TX:1310nm/RX:1550nm, 20Km - TRENDnet TEG-MGBS20D3
Modul SFP Dual Wavelength Single-Mode Simplex LC, 1.25G, TX:1310nm/RX:1550nm, 20Km - TRENDnet TEG-MGBS20D3
Modul SFP Dual Wavelength Single-Mode Simplex LC, 1.25G, TX:1310nm/RX:1550nm, 20Km - TRENDnet TEG-MGBS20D3
Modul SFP Dual Wavelength Single-Mode Simplex LC, 1.25G, TX:1310nm/RX:1550nm, 20Km - TRENDnet TEG-MGBS20D3
209,92lei
Fără TVA: 176,40lei
  • Stoc: 10
  • Model: TEG-MGBS20D3
  • Greutate: 0.02kg
  • SKU: TEG-MGBS20D3
Credit module tbi bank RO 3.3.5

44.19 Lei x 4 rate

TEG-MGBS20D3 trebuie imperecheat cu TEG-MGBS20D5 sau un alt modul compatibil.

Compatibil cu IEEE 802.3z si ANSI Fiber Channel.


Producator: TRENDNet
Tip Fibra Optica: Single-Mode
Lungime unda: TX 1310nm / RX 1550nm
Distanta transmisie: 20Km
Tip conector: Simplex LC
Viteza transmisie: 1.25 Gbps
Putere OUT: -9 ~ -3 dBm
Stabilitate receptie: -23 dBm
Consum: max. 0.8W
Temperatura operare: 0°C ~+70°C
Dimensiuni: 57 x 13 x 12mm
Greutate: 18g
"

Spune-ţi opinia

Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
Rău Bun
Captcha
Pentu a imbunatati experienta dumneavoastra de utilizare a acestui site, Proton foloseste fisiere de tip cookie.