Menu
Your Cart

Modul SFP+, 10.5G, Multi-mode, 850nm, Duplex LC, max. 550m - TRENDnet TEG-10GBSR

Modul SFP+, 10.5G, Multi-mode, 850nm, Duplex LC, max. 550m - TRENDnet TEG-10GBSR
Modul SFP+, 10.5G, Multi-mode, 850nm, Duplex LC, max. 550m - TRENDnet TEG-10GBSR
Modul SFP+, 10.5G, Multi-mode, 850nm, Duplex LC, max. 550m - TRENDnet TEG-10GBSR
Modul SFP+, 10.5G, Multi-mode, 850nm, Duplex LC, max. 550m - TRENDnet TEG-10GBSR
Modul SFP+, 10.5G, Multi-mode, 850nm, Duplex LC, max. 550m - TRENDnet TEG-10GBSR
Modul SFP+, 10.5G, Multi-mode, 850nm, Duplex LC, max. 550m - TRENDnet TEG-10GBSR
Modul SFP+, 10.5G, Multi-mode, 850nm, Duplex LC, max. 550m - TRENDnet TEG-10GBSR
Modul SFP+, 10.5G, Multi-mode, 850nm, Duplex LC, max. 550m - TRENDnet TEG-10GBSR

Modulul TEG-GBSR Multi-Mode LC de la TRENDnet poate fi folosit cu un port SFP+ compatibil MSA. Dotat cu un conector tip LC duplex, distanta de transmitere a informatiei este de 550 metri , iar viteza de pana la 10.5 Gbps. Suporta DDM (Digital Diagnostic Monitoring) ce capteaza parametrii critici ai dispozitivului cum ar fi puterea transmisa/receptionata, temperatura si tensiunea.


Conector:: LC Multi-mode 850nm SFP+
Viteza transmisie:: 8.5 ~ 10.5 Gbps
Distanta transmisie:: pana la 550m
Standarde: SFF-8431/8432/8472 PC-PI-4 10G FC IEEE802.3ae 10GBASE-SR
Temperatura operare:: 0°C ~ +70°C
Greutate:: 22g
Consum: 439 mW
Dimensiuni: 14.8 x 56.5 x 11.85mm
Putere emisie: -1~-7.5dBm
Stabilitate receptie: -14 dBm
"

TRENDnet - TEG-10GBSR

Modul SFP+, 10.5G, Multi-mode, 850nm, Duplex LC, max. 550m - TRENDnet TEG-10GBSR

Spune-ţi opinia

Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
Rău Bun
Captcha
Modul SFP+, 10.5G, Multi-mode, 850nm, Duplex LC, max. 550m - TRENDnet TEG-10GBSR
189,92lei
Fără TVA: 159,60lei
  • Stoc: 10
  • Model: TEG-10GBSR
  • Greutate: 0.02kg
  • SKU: TEG-10GBSR
  • EAN: 710931140170
Credit module tbi bank RO 3.3.5

39.98 Lei x 4 rate

Specificatii tehnice

Default
Model/producatorTRENDnet
Greutate(grame)22.00
Garantie(luni)24
TipEchipamente active FO
CategorieRetelistica
Pentu a imbunatati experienta dumneavoastra de utilizare a acestui site, Proton foloseste fisiere de tip cookie.