Coliere de plastic 360x3.6 mm, ALB, 100 buc TCP-360-3.6-W
Coliere de plastic 360x3.6 mm, ALB, 100 buc TCP-360-3.6-W – TSY Cable TCP-360-3.6-W
-17 %
Specificatii TSY Cable TCP-360-3.6-W
Dimensiune: 360 x 3.6 mm, tensionare maxima: 18 kg. Rezistenta la: uleiuri, petrol, apa sarata, sulfuri, diferiti alcali. CE, RoHS, etc. Temperatura: -40°C la 85°C. Unitate de impachetare: punga 100 buc.
Halogen free, conform UL94-V2.
Model / producator: TSY Cable
Dimensiuni: 360 x 3.6 mm
Tensionare maxima: cca. 18 kg
Culoare: alb
Diametru maxim de strangere: 105 mm
Forta : 40 N
Material: Nylon 6/6
Captcha
14,24lei
17,09lei
Fără TVA: 11,77lei
  • Stoc: 30
  • Model: TCP-360-3.6-W
  • Greutate: 0.16kg
  • Dimensiuni: 360.00mm x 360.00mm x 3.60mm