Coliere de plastic 250x3.6 mm, NEGRU, 100 buc TCP-250-3.6-B
Coliere de plastic 250x3.6 mm, NEGRU, 100 buc TCP-250-3.6-B – TSY Cable TCP-250-3.6-B
-17 %
Specificatii TSY Cable TCP-250-3.6-B
Dimensiune: 250 x 3.6 mm, tensionare maxima: 18 kg. Rezistenta la: uleiuri, petrol, apa sarata, sulfuri, diferiti alcali. CE, RoHS, etc. Temperatura: -40°C la 85°C. Unitate de impachetare: punga 100 buc.
Halogen free, conform UL94-V2.
Model / producator: TSY Cable
Dimensiuni: 250 x 3.6 mm
Tensionare maxima: cca. 18 kg
Culoare: alb
Diametru maxim de strangere: 68 mm
Forta : 40 N
Material: Nylon 6/6
Captcha
9,32lei
11,18lei
Fără TVA: 7,70lei
  • Stoc: Out Of Stock
  • Model: TCP-250-3.6-B
  • Greutate: 0.13kg
  • Dimensiuni: 250.00mm x 250.00mm x 3.60mm