Coliere de plastic 150x3.6 mm, NEGRU, 100 buc TCP-150-3.6-B
Coliere de plastic 150x3.6 mm, NEGRU, 100 buc TCP-150-3.6-B – TSY Cable TCP-150-3.6-B
-17 %
Specificatii TSY Cable TCP-150-3.6-B
Dimensiune: 150 x 3.6 mm, tensionare maxima: 18 kg. Rezistenta la: uleiuri, petrol, apa sarata, sulfuri, diferiti alcali. CE, RoHS, etc. Temperatura: -40°C la 85°C. Unitate de impachetare: punga 100 buc.
Halogen free, conform UL94-V2.
Model / producator: TSY Cable
Dimensiuni: 150 x 3.6 mm
Tensionare maxima: cca. 18 kg
Rezistenta la:: uleiuri petrol apa sarata sulfuri diferiti alcali
Unitate de impachetare: punga 100 buc.
Culoare: negru
Diametru maxim de strangere: 36 mm
Forta : 40 N
Material: Nylon 6/6
Captcha
5,72lei
6,87lei
Fără TVA: 4,73lei
  • Stoc: 50
  • Model: TCP-150-3.6-B
  • Greutate: 0.10kg
  • Dimensiuni: 150.00mm x 150.00mm x 3.60mm