Coliere de plastic 150x2.5 mm, ALB, 100 buc TCP-150-2.5-W
Coliere de plastic 150x2.5 mm, ALB, 100 buc TCP-150-2.5-W – TSY Cable TCP-150-2.5-W
-17 %
Specificatii TSY Cable TCP-150-2.5-W
Dimensiune: 150 x 2.5 mm, tensionare maxima: 8.0 kg. Rezistenta la: uleiuri, petrol, apa sarata, sulfuri, diferiti alcali. CE, RoHS, etc. Temperatura: -40°C la 85°C. Unitate de impachetare: punga 100 buc.
Halogen free, conform UL94-V2.
Model / producator: TSY Cable
Dimensiuni: 150 x 2.5 mm
Tensionare maxima: cca. 8 kg
Rezistenta la:: uleiuri petrol apa sarata sulfuri diferiti alcali
Unitate de impachetare: punga 100 buc.
Culoare: alb
Diametru maxim de strangere: 39 mm
Forta : 18 N
Material: Nylon 6/6
Captcha
3,99lei
4,79lei
Fără TVA: 3,30lei
  • Stoc: 40
  • Model: TCP-150-2.5-W
  • Greutate: 0.08kg
  • Dimensiuni: 150.00mm x 150.00mm x 2.50mm