Coliere de plastic 100x2.5 mm, NEGRU, 100 buc TCP-100-2.5-B
Coliere de plastic 100x2.5 mm, NEGRU, 100 buc TCP-100-2.5-B – TSY Cable TCP-100-2.5-B
-17 %
Specificatii TSY Cable TCP-100-2.5-B
Dimensiune: 100 x 2.5 mm, tensionare maxima: 8.0 kg. Rezistenta la: uleiuri, petrol, apa sarata, sulfuri, diferiti alcali. CE, RoHS, etc. Temperatura: -40°C la 85°C. Unitate de impachetare: punga 100 buc.
Halogen free, conform UL94-V2.
Model / producator: TSY Cable
Dimensiuni: 100 x 2.5 mm
Tensionare maxima: cca. 8 kg
Rezistenta la:: uleiuri petrol apa sarata sulfuri diferiti alcali
Unitate de impachetare: punga 100 buc.
Culoare: negru
Diametru maxim de strangere: 22 mm
Forta : 18 N
Material: Nylon 6/6
Captcha
2,40lei
2,87lei
Fără TVA: 1,98lei
  • Stoc: 50
  • Model: TCP-100-2.5-B
  • Greutate: 0.06kg
  • Dimensiuni: 100.00mm x 100.00mm x 2.50mm