Menu
Your Cart

Transceiver

Producator: PLANET Model: 1624641
PLANET IGUP-1205AT. Rată maximă transfer de date: 1000 Mbit/s, Interfață intrare convertor: 10Base-T, 100Base-T, 1000Base-T, Interfață ieșire convertor: 1000Base-BX, 1000Base-LX, 1000Base-SX. Conector cu fibră optică: SFP, Tehnologia de conectare: Prin cablu. Structură mod fibră: Multimodală..
160,39lei
Fără TVA:134,78lei
Producator: TP-LINK Model: 1036091
TP-Link TL-SM311LM. Tip aparat emisie-recepție SFP: Fibră optică, Rată maximă transfer de date: 1250 Mbit/s, Tipul de interfaţă: mini-GBIC/SFP. Culoarea produsului: Metalic, Certificare: FCC, CE. Tensiunea de intrare: 3.3 V. Lățime: 55,4 milimetri, Adâncime: 13,7 milimetri, Înălţime: 12,9 mi..
94,66lei
Fără TVA:79,55lei
TP-Link TL-SM311LS module de emisie-recepție pentru rețele Fibră optică 1250 Mbit/s mini-GBIC/SFP 1310 nm
2-3 Days
Producator: TP-LINK Model: 1036094
TP-Link TL-SM311LS. Tip aparat emisie-recepție SFP: Fibră optică, Rată maximă transfer de date: 1250 Mbit/s, Tipul de interfaţă: mini-GBIC/SFPTip aparat emisie-recepție SFP: Fibră opticăRata de transfer de date (max): 1250 Mbit/sTipul de interfaţă: mini-GBIC/SFPFi..
84,92lei
Fără TVA:71,36lei
Producator: TP-LINK Model: 1001371
TP-Link TL-SM321A. Tip aparat emisie-recepție SFP: Fibră optică, Rată maximă transfer de date: 1250 Mbit/s, Tipul de interfaţă: SFPTip aparat emisie-recepție SFP: Fibră opticăRata de transfer de date (max): 1250 Mbit/sTipul de interfaţă: SFPFibră mod unic (SMF) su..
112,33lei
Fără TVA:94,39lei
Producator: TP-LINK Model: 1662266
TP-Link TL-SM5110-SR. Tip aparat emisie-recepție SFP: Fibră optică, Rată maximă transfer de date: 10000 Mbit/s, Tipul de interfaţă: SFP+. Culoarea produsului: Argint, Certificare: FCC, CE. Tensiunea de intrare: 3.3 V. Lăţime de ambalaj: 81,5 milimetri, Adâncimea de ambalaj: 122,5 milimetri, ..
119,18lei
Fără TVA:100,15lei
Afişare 1 - 5 din 5 (1 pagini)
Pentu a imbunatati experienta dumneavoastra de utilizare a acestui site, Proton foloseste fisiere de tip cookie.